/  Office   /  Nowa kolekcja Beemaster

Nowa kolekcja Beemaster

Wielki dzień za nami, 25 czerwca wprowadziliśmy na rynek najnowszą kolekcję artystyczną Beemaster. Jest to cykl obrazów olejnych, cyfrowych, a także form użytkowych, jak stoły i poduszki.

Na ten moment czekaliśmy od niemal roku. Ostatnie miesiące przeminęły pod znakiem ciężkiej pracy i pełnego zaangażowania, celem stworzenia nietradycyjnej kolekcji. Pomysł narodził się całkowicie spontanicznie. Pewnego wieczoru spędzonego w rodzinnym gronie przy lampce wina padło pytanie.

…A może przełożyć prace Mainki na przedmioty, stworzyć kolekcję i rozpowszechniać sztukę w nieszablonowy sposób?

I stało się…

Droga do utworzenia kolekcji to wiele prób i błędów, poszukiwania najlepszych pod względem jakości materiałów, a także zaufanych wykonawców. Dziś pełni dumy możemy ogłosić, że doprowadziliśmy całość do końca, a nowa kolekcja malarska Beemaster połączona z formami użytkowymi to oszlifowany diament firmy Mainka Creations.

Nowa kolekcja Mainka Creations jest elegancka i ekskluzywna. Została zaprojektowana z myślą o dekoracji nietuzinkowych wnętrz, ale także tych prostych w celu nadania im wyrafinowanego i wytwornego designu.

Cykl w dalszym ciągu jest rozwijany, a w najbliższym czasie powstaną prace o charakterze bardziej inscenizowanym.

Mainka Creations serdecznie dziękuje wszystkim wykonawcom oraz osobom, które przyczyniły się do stworzenia naszej kolekcji.

Post a Comment